Drone Çekimi

Codmade olarak profesyonel drone çekim ekibimiz ile 4K kalitede havadan çekim hizmeti ile sizlere drone çekimi hizmeti sunuyoruz. Her türlü drone ile havadan çekim ihtiyacınıza yönelik etkin çözümler üretmekteyiz.

4K kalitesiyle çekimlerini gerçekleştiren profesyonel ekibimizin kullandığı dronelar profesyonel çekimler için tasarlanmış olup, her türlü açık alanda hava çekimlerine uygundur. Sektörünüze veya ihtiyacınıza yönelik yüksek kalitede video ve fotoğraf çekimleri sunuyoruz. Çekimlerimiz esnasında videolarda herhangi sarsıntı, titreşim bulunmaz. Reklam filmi, firma tanıtım çekimleri gibi birçok alanda profesyonel drone çekimi yapıyoruz.
Stabil görüntü ve yüksek kalite çözünürlükte video görüntüleri kesintisiz alıyoruz. Son teknoloji dronelarımızla, maksimum güvenli uçuş prensibi ile gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir sinyal kaybı gibi durumlarda drone gps sistemi ile kalkış yaptığı alana otomatik olarak kendisi dönmektedir.
Drone çekimi hizmetimiz ile fabrika çekimi, inşaat çekimi, iş yeri çekimi, firma tanıtımı gibi farklı alanlarda hizmetler veriyoruz. Gerektiği durumlarda arama ve kurtarma çalışmalarında da hizmet sunduğumuz dronelarımız ile radyo televizyon, sinema gibi alanlarda da çekim hizmeti vermekteyiz. Drone çekimi hizmetimizde drone cihazını iyi tanıyan, çekim konusunda profesyonel drone operatörüyle birlikte çekim aşamaları gerçekleşir.
Codmade ekibi olarak sizlere sunduğumuz profesyonel drone çekimi hizmeti ile tanıtım filmlerinizi hazırlayabilir, sektörde farklı adımlar atarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Ekibimiz tarafından yüksek kalite ile çekilen videoları, sosyal medya hesaplarınızda, reklam videolarınızda ve web sitenizde kullanarak tanınırlığınızı artırabilirsiniz.
Drone çekimi hizmeti ile inşaat şirketleri proje tanıtımlarını daha iyi bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda turizm sektöründe de sıklıkla kullanılmaya başlanan drone çekimleri ile otel tanıtımları artık çok daha profesyonel görünüme kavuşarak müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmakta. Siz de havadan drone çekimi ile hizmetlerimizden faydalanmak istiyor ve firmanızın tanıtımına ayrıcalık katmak isterseniz Codmade ile iletişime geçebilir ve drone çekimi hakkında detaylı bilgileri drone operatörlerimiz ile görüşebilirsiniz. Drone çekimlerimizin ardından isteğinize yönelik video kurgusunu da hazırlayarak yüksek kalitede çekilmiş hava çekimlerinizi, uzman kurgu ekibimize teslim ediyoruz ve firmanızın en iyi tanıtım filmini ortaya çıkarıyoruz.

Start typing and press Enter to search